hw
Reggie prakticky potvrdil Smash pro Switch

Reggie prakticky potvrdil Smash pro Switch
15:34, 10.03.2017

Ve včerejším rozhovoru pro americkou reportérku odpovídal na otázky prezident americké pobočky Nintenda - oblíbený Reggie Fils-Aime. V rozhovoru padla jedna zásadní věc, která je fanouškům celkem jasná. Filozofie Nintenda je, aby na každé své platformě měla jednu hru ze svých klasických sérií. Reggie při tom zmínil, že už teď máme Zeldu, brzo bude nový Super Mario, takže si celkem snadno můžeme odvodit jak to bude pokračovat.

"Smash je očividně jedna za našich nejlépe prodávaných značek." Reggie Fils-Aime, NOA

Smash je pro Nintendo jedna z jejich opravdu prodávaných značek a oblíbenost v bojovkovém odvětví má velkou. Vynechat Smash Bros. na konceptu Switch by vlastně byl zločin. Jen si to představte. Instantní multiplayer kdekoliv s joy-cony pro čtyři a možná i více lidí. Dle mého ideální hra na Switch.

Jaké další hry do tohoto výběru "klasických" sérií spadají můžeme jenom spekulovat. Na Metroida bych nesázel, protože loňský díl nedíl na 3DS a jeho absence na Wii U, to vlastně popírá. Animal Crossing? Možná. Donkey Kong? To by bylo super. Kirby je také solidní kandidát. Jaké další by vás napadli ze stáje Nintenda? Chcete Smash na Switch?


DALŠÍ

CGwillWin