Gran Turismo Sport ohlašuje betu! [CzechGamer]

Gran Turismo Sport ohlašuje betu!

Gran Turismo Sport ohlašuje betu!
20:38, 09.03.2017

Značí to, že se vydání GT Sport blíží? Doufejme! Ale každopádně je to konečně pořádná zpráva. Betaverze sice nebude otevřená všem, ale bude běžet v Closed režimu. První závodníci se vrhnou na okruhy už 17. března/marce a budou nejspíše pouze z US. Autoři to odůvodňují tím, že časový posun do US vyhovuje více jejich časovému pásmu v Tokiju. Později se beta rozšíří i na náš starý kontinent.

Klik pro zvětšení (Gran Turismo Sport ohlašuje betu!)

Beta bude probíhat tak, že budou vypsány různé okruhy a různá nastavení příslušného závodu na konkrétní časy. Tím se zajistí, že bude dostatek hráčů ve stejném "playlistu" a servery dostanou zabrat. Poprvé také ochutnají účaastníci jejich Drive Profile a novinky Sportsmanship Rating a Driver Rating. První zmíněná určuje jak slušně se chováte na závodní trati (že by způsob jak odstranit idioty co rozstřelí závodní pole v první zatáčce?). Ta druhá určuje váš závodní skill. Dle toho bude matchmaking vybírat protivníky.

Do tzv. Phase 2 části betaverze se jde stále ještě přihlásit přes tento odkaz. Pokud budete mít štěstí tak budete vybráni a mailem dostanete instrukce. V blogpostu se zmiňuje, že to není poslední šance jak se dostat do betaverze.


DALŠÍ

CGwillWin