Gran Turismo Sport se spojilo s TAG Heuer

Gran Turismo Sport se spojilo s TAG Heuer
12:56, 08.03.2017

Známý švýcarský výrobce hodinek a dalších čas měřících řešení TAG Heuer se dostává do herního světa. Sony a zmíněná společnost oznámili spolupráci na Gran Turismo Sport. Co to vlastně znamená? Dle oficiální zprávy poskytne TAG Heuer své řešení pro Live Timing do samotné hry. Tím získá herní série bezkonkurenční časoměřičské funkce.

Ano, toť k oficiálnímu popisku. Že to zní divně? Rozhodně. Ale je možné, že tomu pouze nerozumím. Každopádně další velká nálepka pro Gran Turismo Sport. A ať je celé partnerství trochu zvláštní, alespoň tu máme další trailer.

A když už píšeme o Gran Turismo Sport, tak je tu ještě jedna malá novinka. V rámci Vision Gran Turismo byl na autosaloně v Ženevě představen nový koncept sportovního vozu. Ten ponese jméno po legendárním Emersonu Fittipaldim, vítězovi jak Indy 500, tak šampionátů F1. O samotný design se postaral italský karosářský gigant Pininfarina. Koncept auta je sice vystaven, ale než bude opravdu reálně k prodeji, tak bude dostupný ve virtuální podobě v GT Sport.


DALŠÍ

CGwillWin