osobnost
Gabe Newell stručne o Half-Life

Gabe Newell stručne o Half-Life
14:26, 18.01.2017

Boss Valve, Gabe Newell sa utrhol na pár minút od svojho biznisu aby mohol prostredníctvom Reddite zodpovedať dôležité otázky svojich fanúšikov a užívateľov jeho služieb. Kto ale teraz čaká že Gabe dostal momentálny záchvat úprimnosti a zdelil svetu svoje plány do budúcna tak bude mierne sklamaný.

Na otázku či sa Valve chystá vrátiť do sveta Half-Life či Portal odpovedal len: "Áno". Na otázku či Valve bude skúšať vytvoriť kvalitné tituly pre Vive odpovedal: "Áno, virtuálna realita je pre nás ten správny nástroj na tvorbu zaujímavých hier." Na otázku či Valve stále pracuje aj na plnohodnotných singlplayer hrách odpovedal: "Áno". Na otázku ohľadom filmov zo sveta Half-Life / Portal, ktoré by mal režírovať J.J. Abrams odpovedal: "Sú v príprave".

Toto bolo to najzaujímavejšie čo majiteľ služby Steam včera pustil von a myslím že z toho naozaj nikto na zadok nesadá. Valve môže robiť pokojne na VR hre zo sveta Portal alebo Half-Life ale zároveň, môže pracovať na čomkoľvek čo fanúšikov vo výsledku ani náhodou neuspokojí.


DALŠÍ

CGwillWin