Následující PSN slevy budou zřejmě tyto

Následující PSN slevy budou zřejmě tyto
07:59, 13.12.2016

Takhle vypadá potvrzený rumor. Na začátku měsíce na serveru GameFaqs kdosi postnul seznam dvanácti her, které podle jeho tvrzení budou v akci 12 Days of Christmas. Těžko tomu věřit tak jsem to ani nikde nezahlédl. Ale nyní, když už slevová akce běží, tak jede podle seznamu. A z původního drbu se stal téměř jasný seznam. Na co se tedy ještě můžete těšit?

Dnes dobíhá akce na Uncharted 4 a budou následovat tyto hry - Titanfall 2, Call of Duty: Infinite Warfare, FIFA 17, Grand Theft Auto V, Watch Dogs 2 a Final Fantasy XV. Nejčastější otázka asi bude, která verze Call of Duty: Infinite Warfare v nabídce bude a to bohužel netušíme. Ale BF1 měl v akci všechny tři.

Ačkoliv se všude hlásí, že Infinite Warfare prodeje jsou hluboko pod standardem série a hraje ji málo lidí. Stejně to této hře nezabránilo vyhrát žebříček prodejů za listopad na PSN jak v EU, tak v US. Na obou trzích na druhém místě skončil Battlefield 1, který však byl přítomen už v žebříčku za říjen. Až třetí místo se mezi regiony liší. V US to vyhrálo dobrodružství nagelovaného boybandu Final Fantasy XV a v Evropě zase supercool hipsterští "hekři" z Watch_dogs 2. Na čtvrtém místě jsme se zase shodli na Skyrimu a dále už je to celkem rozdílné. Pokud vás zajímají oba žebříčky prodejů na PSN tak zde je EU a zde je US.


DALŠÍ

CGwillWin