akce
Majstrovstiev Českej Republiky v počítačových a mobilných hrách sa zúčastníme aj my

Majstrovstiev Českej Republiky v počítačových a mobilných hrách sa zúčastníme aj my
08:28, 02.11.2016

Od piatku 4.11 až do nedele 6.11 bude Brnenské výstaviště domovom IN-JOY festivalu, vrámci ktorého nám portál playzone.cz prináša šiesty ročník Majstrovstiev Českej Republiky v počítačových a taktiež mobliných hrách.

Hráči počítačových hier budú bojovať v Counter-Strike: Global Offensive, League Of Legends a Hearthstone dokopy o 210 000 Kč.

"Díky úspěšnému ročníku 2015 dokážeme nejen prizemoney navýšit o více než 25 procent, ale zároveň je dokážeme oznámit již na začátku sezóny, aby hráči měli patřičnou motivaci. Jedná se o minimálně garantované ceny, není však vyloučené, že ceny do finále MČR ještě porostou,“ - hovorí Michal Nagy, projektový manažér MČR

Čo sa týka mobilných hier, uvidíme 32 najlepších hráčov z hry Clash Royale a tiež šesť tímov z hry Vainglory. Za momentálnych favoritov môžeme označiť tím eSuba, ktorý si drží prvenstvo v Clash Royale a druhé miesto vo Vainglory.

Na IN-JOY festivale sa okrem Majstrovstiev v počítačových a mobilných hrách môžete taktiež tešiť na akcie ako Sport Life, ktorá ponúka prezentáciu športového vybavenia, Dance Life Expo, ktoré prináša spojenie tanečného festivalu a veľtrhu určeného ako pre tanečníkov, tak pre širokú verejnosť, či You2ber Life, kde sa môžete stretnúť so známymi tvárami českej youtube scény.

IN-JOY festivalu a MČR sa samozrejme zúčastníme aj my.
DALŠÍ

CGwillWin