akce
preview
Destiny a jeho štvrté rozšírenie

Destiny a jeho štvrté rozšírenie - preview
Destiny a jeho štvrté rozšírenie - preview
18:20, 29.08.2016

Nový raid, striky, PVP mapy a samozrejme pútavý príbeh, toto všetko na nás čaká už za pár dní v rozšírení pre obľúbené ale taktiež nenávidené Destiny, s podtitulom Rise of Iron. Titul už od počiatku sprevádza plno kontroverzie dokonca túto kontroverziu vnímam sám. Destiny pre mňa malo byť zjavením z inej planéty v podobe "wowka" s pištoľou ale už pri hraní prvej bety som vedel, alebo skôr tušil, že tu niečo pekne smrdí. Hra trpela neuveriteľným nedostatkom obsahu. Príbehovú linku ste zvládli behom 4-5 hodín a potom už na vás čakalo len neuveriteľne nudné opakovanie už 100x videného.Postupom času, sa celá moja nadšená skupina čítajúca približne 7 ľudí na Destiny vykašlala. Bungie, štúdio stojace za zrodom série Halo a v súčasnosti tvrdo makajúce na rozšírení Destiny (pravdepodobne tiež na Destiny 2) si začalo uvedomovať svoje chyby a začalo ich postupne napravovať. Hru nerozširovali len platené DLCčka ale hlavne masívne patche, ktoré opravovali rôzne nedostatky.

Jedným z najväčších míľnikov titulu Destiny bolo bez pochyby rozšírenie The Taken King, ktoré do hry prinieslo nový svieži príbeh a množstvo vylepšení. Do hry som sa vrátil s týmto rozšírením a neviem si vynachváliť, množstvo obsahu, ktoré na vás čaká je naozaj značné a hra vás zabaví na naozaj dlhú dobu. Poznám dokonca hráčov, ktorý hru hrajú denne už od doby vydania a stále ich baví. Dostaňme sa ale k tomu, čo nás zaujíma najviac a to je nové rozšírenie, ktoré z prevažnej časti rozšíri a hlavne zmení Cosmodrome - čiže lokáciu na zemi, ktorá sa stane obeťou hrôzostrašného nálezu menom SIVA. Spoločne s lordom Saladina sa postavíte tejto novej hrozbe, budúcnosť zeme celej galaxie je opäť vo vašich rukách.

Klik pro zvětšení (Destiny a jeho štvrté rozšírenie - preview)

S Destiny je spojené samozrejme získavanie gearu a zbraní. Verte mi, dočkáte sa aj tohto a to v bohatej nádielke. Nové sety vypadajú úžasne už od prvého pohľadu a zbrane sú bizarnejšie, ako kedy koľvek predtým. Taktiež sa dočkáte novej, alebo skôr, staronovej nepriateľskej rasy. Jedná sa o mutovaný druhy Fallenov, ktorých ovládla SIVA - rozhodne vypadajú desivo.

Klik pro zvětšení (Destiny a jeho štvrté rozšírenie - preview)

Sneh, všade sneh a láva, takto by sa dala opísať transormácia Cosmodromu, čaká na vás taktiež nová sociálna lokácia, v ktorej sa dokonca budú odohrávať príbehové misie. Eventy, nové patroly, rozšírený Cosmodrome sľubujú, že Rise of Iron bude pravdepodobne najprepracovanejším rozšírením pre Destiny. Osobne tomu pevne verím a už sa neviem dočkať až spravím z nohou svojho guardiana prvú stopu v čerstvo napadnutom snehu. Ak vám nestačí len popisovanie pozrite si nižšie priložené videá, ktoré vám titul predstavia do najmenších podrobností.

Klik pro zvětšení (Destiny a jeho štvrté rozšírenie - preview)


CGwillWin