Místo pokémona našla mrtvolu

Místo pokémona našla mrtvolu
09:53, 09.07.2016

To dokáže naštvat. Představte si to: právě jste upoutáni hledáním pokémonů díky novince Pokémon Go, a místo pěkné potvůrky najdete mrtvolu. To vskutku dokáže zkazit den.

Shayla Wigginsová z Wyomingu se rozhodla najít jednoho exkluzivního pokémona v řece Riverton. Našla to, co našla - něco, co jen tak plynulo ve vodě, a při bližším ohledání zjistila, že je to mrtvý člověk. Podle policie tamního okrsku musela být daná smrt nešťastná náhoda, žádná vražda.

"Bylo to šokující. Opravdu jsem nevěděla, co mám dělat první. Zavolala jsem policisty a ti okamžitě přijeli," sdělila Shayla. "Policie nevěděla, co je to Pokémon Go. Řekli něco ve smyslu: 'Jasně...' Byla jsem hrozně vyděšená. Třásla jsem se a plakala."

Shayla podle všeho vodního pokémona nakonec nenašla, ale už by měla být psychicky v pořádku.Nejedná se přitom o první incident, kdy se pátrači po pokémonech dostali tam, kam nechtěli. Hodně lidí zavítalo díky hledání do kostelů, v australském Darwinu hráči dokonce navštěvují místní policejní stanici. Ta již vydala prohlášení, aby hráči stanici zbytečně nenavštěvovali.

DALŠÍ

CGwillWin