CD Projekt RED o Cyberpunku a dalších plánech

CD Projekt RED o Cyberpunku a dalších plánech
11:04, 11.03.2016

Polská společnost CD Projekt RED měla konferenční hovor pro investory, kde prezentovala své výsledky a také plán do budoucna. Během těchto pro nás nezajímavých plků proběhlo pár informací, které stojí za zmínku.

To, že jejich sci-fi RPG Cyberpunk 2077 bude o dost větší než Zaklínač 3, to bych považoval jako něco z kategorie - "že to bude menší se neříká". A pořádné odhalení co vlastně Cyberpunk 2077 bude prý už není daleko. Mimo to CD Projekt RED pracuje také na jiné AAA RPG hře, která má mít okno vydání mezi 2017-2021, což je docela daleká budoucnost. Ještě k Zaklínači 3. Ten prý prodal celkem 20 milionu kusů a z toho 50,2% bylo z digitálních prodejů.

Celkem překvapivá informace je ta, že pracují na něčem úplně novém. Ale tak novém jakože se jedná o "zcela nový herní formát", který zatím podle jejich slov "nebyl prozkoumán". To už je docela zajímavé a snad se od našich sousedů máme na co těšit. Jejich struktura se prý rozšíří na celkem 4 samostatné vývojové týmy a studio se bude věnovat péči o své hlavní značky a produkty.


DALŠÍ

CGwillWin