hw
Herní headset Trust GXT 363 s prostorovým 7.1 zvukem a podsvícením

Herní headset Trust GXT 363 s prostorovým 7.1 zvukem a podsvícením
18:25, 14.12.2015

Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, představuje nová herní sluchátka Trust GXT 363 7.1 Bass Vibration Headset. Nový produkt značky Trust Gaming nabízí prostorový zvuk, výkonné 50mm měniče a výrazné podsvícení.Mohutný herní headset s velmi pevnou konstrukcí je černo-modré barvy s pochromovanými doplňky ve tvaru „T“. Plastové provedení je ozvláštněno zajímavou matnou povrchovou úpravou připomínající broušený kov. Nevšední design dokreslují modře podsvícené mušle a mikrofon. Pohodlnost při nošení zajišťují velké polstrované náušníky i měkký hlavový most.

Klik pro zvětšení (Herní headset Trust GXT 363 s prostorovým 7.1 zvukem a podsvícením)

Headset je plně nastavitelný. V klasické flexibilní konstrukci jezdících náušníků je ocelové vyztužení. Sluchátka disponují výkonnými aktivními 50mm měniči s vibračními basy, reprodukujícími kvalitní 7.1 prostorový zvuk, a pohyblivým neodnímatelným mikrofonem.

Klik pro zvětšení (Herní headset Trust GXT 363 s prostorovým 7.1 zvukem a podsvícením)

Připojení je řešeno pomocí USB konektoru. Na 3 m dlouhém opleteném kabelu je umístěno ovládání hlasitosti s funkcemi rychlého ztlumení zvuku, ztlumení mikrofonu, vypnutí podsvícení a tlačítko pro kontrolu vibrací ve dvou úrovních intenzity.

Trust GXT 363 7.1 Vibration Headset je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 2499 Kč s DPH pro Českou republiku a 89,99 euro s DPH na Slovensku.

DALŠÍ

CGwillWin