hw
speciál
Závodní volant Trust GXT 288 s řadicí pákou a pedály

Závodní volant Trust GXT 288 s řadicí pákou a pedály
Závodní volant Trust GXT 288 s řadicí pákou a pedály
18:33, 24.11.2015

Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, uvádí na trh závodní volant Trust GXT 288. Novinka značky Trust Gaming se skládá z ergonomického volantu, řadicí páky a pedálů. Tento komplet standardní velikosti je možné využít pro všechny typy závodních her na počítačích s OS Windows a konzolích Sony PlayStation 3.Konstrukce volantu s pedály a řadicí pákou odpovídá provedením i velikostí skutečnosti. Vyvedena je v černém plastu s červenými doplňky, přičemž styčné plochy jsou pro jisté uchopení a ovládání opatřeny pogumovaným povrchem. Uchycení volantu spolu s řadicí pákou je řešeno prostřednictvím dvou upevňovacích svorek přímo ke stolu, čímž je dosaženo vyšší pevnosti než v případě obyčejných přísavek. Stejně tak jsou i pedály vybaveny neklouzavým povrchem zabraňujícím nechtěnému pohybu nohou.

Klik pro zvětšení (Závodní volant Trust GXT 288 s řadicí pákou a pedály)

Volant disponuje vibrační zpětnou vazbou v závislosti na nastavení ve hře, sliderem pro nastavení citlivosti řízení přímo na hlavním panelu a automatickým mapováním kláves na PC. Jeho rozsah otáčení činí 700 stupňů. Kompatibilní je s konzolemi Sony PlayStation 3 a počítači s OS Windows XP a vyšším. Připojení je řešeno pomocí rozhraní USB.

Závodní volant Trust GXT 288 je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 2799 Kč s DPH v České republice a 99,99 euro s DPH na Slovensku.

Pro více informací prosím navštivte www.Trust.com


CGwillWin