CD Projekt RED: Cyberpunk 2077 je prioritou

CD Projekt RED: Cyberpunk 2077 je prioritou
20:11, 02.11.2015

Na nedávno prebiehajúcom odovzdávaní cien Golden Joystick Awards štúdio CD Projekt zožalo neuveriteľné ovácie za svoj posledný projekt, ktorý vám určite nemusím bližšie predstavovať, nejedná sa o nič iné ako The Witcher 3: Wild Hunt. Čas však neúprosne plynie ďalej a to si uvedomujú aj vývojári, preto prezradili, že "witcher tým" sa pomaly ale isto zužuje a vývojári sa presúvajú k novému projektu a to Cyberpunk 2077.



Michal Nowakowski, za byznys a publishing prezradil, že malá skupinka vývojárov stále pracuje na poslednom veľkom The Witcher 3: Blood and Wine ale zbytok už pracuje práve na Cyberpunku. Záverom dodáva, že na hre sa pracuje už od roku 2012, síce nie intenzívne ale krok po kroku.

Ak by ste náhodou nevedeli, Cyberpunk 2077 bude akčné sci-fi RPG v otvorenom svete, ktorý by mal presahovať rozlohu samotného velediela The Witcher 3: Wild Hunt. Michal Nowakowski sa na záver rozhovoru usmieva a dodáva, že nikdy nie je vylúčené, že sa do sveta zaklínača jedného dňa vrátia. No a kedyže sa Cyberpunku dočkáme? Určite by som sa neradoval pretože nejakých pár rokov si určite počkáme.

DALŠÍ

CGwillWin