Total War: WARHAMMER vyjde 28.4. s českými titulky!

Total War: WARHAMMER vyjde 28.4. s českými titulky!
20:34, 23.10.2015

Společnost Cenega Czech s radostí oznamuje, že očekávaný přírůstek Warhammer do série Total War vyjde 28. 4. a to s českými titulky. Navíc i v našem regionu bude k dispozici předobjednávkový bonus Chaos Warriors Race Pack!

O hře Total War: Warhammer

Starým světem se rozléhá ozvěna nekonečné bitvy. Jedinou věčnou jistotou je VÁLKA!

Fantasy strategie epických rozměrů Total War: WARHAMMER kombinuje prvky návykového budování rozlehlé říše v tahové kampani s intenzivními a kolosálními bitvami v reálném čase, přičemž oba tyto režimy jsou zasazeny do úžasného, životem kypícího prostředí fantasy bitev ve světě Warhammeru.

Ujměte se velení čtyř naprosto odlišných ras: Impéria, trpaslíků, upířích hrabat a zelenokožců, z nichž každá má své jedinečné postavy, bojové jednotky a herní styl.

Veďte svou armádu do boje v roli jednoho z osmi legendárních lordů z prostředí fantasy bitev ve světě Warhammeru a vybavte je bájnými zbraněmi, zbrojí a smrtící bojovou magií, které budete získávat plněním náročných úkolů.

Poprvé v celé sérii her Total War máte možnost zkrotit magickou moc, která vám pomůže v bitvách, a vznést se k oblakům na křídlech různých létajících tvorů – od zuřivých draků a wyvern až po gigantické gryfy.

Vychutnejte si stovky hodin hrací doby, které na vás čekají na úsvitu nové éry. Ve hře Total War: WARHAMMER ožívá svět legendárních hrdinů, děsivých příšer, létajících tvorů, magických bouří a zástupů přízračných válečníků.

Bonus k předobjednávkám:

Zákazníci, kteří si pospíší a předobjednají si libovolnou edici hry u některého z vybraných prodejců, obdrží ihned v den premiéry zdarma první DLC k Total War: WARHAMMER. Balík Chaos Warriors Race Pack nabídne novou hratelnou rasu s vlastními krvelačnými jednotkami, děsivými jízdními tvory a obřími monstry. Ujměte se velení hord Chaosu v roli jednoho ze tří nových hratelných legendárních lordů a podvolte se silám zkázy ve zbrusu nové sérii úkolů, v nichž získáte řadu mocných artefaktů a slávu ve jméně bohů Chaosu.

Klik pro zvětšení (Total War: WARHAMMER vyjde 28.4. s českými titulky!)

Total War: WARHAMMER bude v prodeji od 28. 4. a to s českými titulky!

DALŠÍ

CGwillWin