report
Po stopách Heroes of Might and Magic

Po stopách Heroes of Might and Magic - report
Po stopách Heroes of Might and Magic - report
21:06, 08.09.2015

Legendární série Heroes of Might and Magic nás provází již 20 let, a tak nám Ubisoft přichystal úžasnou akci ve spojení se sedmým pokračováním. Český distributor Playman tedy zařídil zájezd na tyto skvělé oslavy, které se konaly v městečku Bochnia. Hned po příjezdu jsme měli možnost projít si staré solné doly. Těšil jsem se na strašidelné doly hluboko pod zemí, uzké chodby a strašidelné historky. Místo toho jsme se dostali do moderních útrob podzemí, kde nás provázely duchové dřívějších králů, jež se zjevili díky projektorům.Klik pro zvětšení (Po stopách Heroes of Might and Magic - report)

Menší zklamání hned vystřídalo překvapení, kdy jsme sjeli dalším výtahem o kus níže. Tam nás čekala veliká hostina. Sotva jsme stihli dojíst a už nás naháněli na velikou prezentaci a uvítání celé akce. Holt dezert jsem si musel vzít s sebou. Uvítání nám přichystal Grzegorz Szabla z polského Ubisoftu. Hned poté předal slovo Erwanu Le Breton, kreativnímu řediteli Heroes of Might and Magic VII. Ten se zaměřil již na samotnou hru. Přiblížil ji spíše začínajícím hráčům, než ostříleným veteránům odchovaným druhým a třetím dílem.

Klik pro zvětšení (Po stopách Heroes of Might and Magic - report)

Představil základní aspekty nového dílu, jako je například návrat velikého města v pěkné 2D grafice. To nám chybělo již od čtvrtého dílu. Dále ukázal základní možnosti skillů, které byly předností pátého dílu. Jde tedy vidět, že se vývojáři opravdu snaží vzít všechny nejlepší aspekty původních předchůdců a dát je pěkně dokupy, aby připravili ten nejlepší díl všech dob!

Klik pro zvětšení (Po stopách Heroes of Might and Magic - report)

Další informace o nových Heroes se dozvíte v rozhovoru, který jsme připravili společně se zmíněným kreativním ředitelem, Erwanem Le Bretonem.

Osobně se na toto nové pokračování těším. Mohl by vrátit starou a lehce zašlou slávu série zpět do sedla a dokázat tak, že může stále přilákat jak staré veterány, tak i mladé juniory na poli tahových strategií.

Klik pro zvětšení (Po stopách Heroes of Might and Magic - report)

Těšte se tedy na 29. září, kdy hra vychází exkluzivně na PC Windows. Avšak není se čeho bát. Před koupí pro vás ještě připravíme recenzi shrnující náš náhled na nový díl Heroes of Might and Magic VII!


CGwillWin