Problémy Arkham Knight byly známy dlouho dopředu

Problémy Arkham Knight byly známy dlouho dopředu
07:22, 02.07.2015

Když jsme vás před nedávnem informovali o přerušení prodeje počítačové verze Batman: Arkham Knight, položili jsme otázku, která asi vrtá v hlavě spousty hráčů po celém světě - "proč autoři problémy neodhalili dříve?" Zjištění portálu Kotaku naznačují, že o nich Warner Bros. moc dobře vědělo, jen se zkrátka rozhodlo je neřešit.

Dva nezávislé anonymní zdroje tvrdí, že vydavatelství prý o celé záležitosti vědělo minimálně půl roku dopředu. Testovací tým však byl plně zahlcen vychytáváním chyb u konzolových verzí, neboť jejich vývoj se pro Rocksteady ukázal být trochu složitějším, než měl původně být. A aby toho nebylo náhodou málo, Warner Bros. odmítlo najmout na testování počítačové verze externí firmu, aby nedošlo k úniku informací o příběhu Arkham Knight.

"Nahlásili jsme doslova tisíce chyb, které se u počítačové verze objevily a které se týkaly markantního poklesu snímků za sekundu. Také nejrůznější chyby textur. Především Batmobile je na počítačích plný chyb."

Stojí za to také zmínit, že Rocksteady se k PC verzi dostali až po vydání. Port má ve skutečnosti na svědomí společnost IronGalaxy. "WBGames se společně s IronGalaxy snaží o co nejrychlejší nápravu," uvedl šéf vývoje Sefton Hill z Rocksteady a zároveň dodal, že jeho tým je připraven jakkoliv pomoci. A proč tedy hra byla v takovém stavu vůbec vydána? Inu, podle zdroje Kotaku si zkrátka manžeři vydavatelství mysleli, že kvalita počítačové verze je dostačující. Smutné...


DALŠÍ

CGwillWin