Tropico 5 na PlayStation 4 za dveřmi

Tropico 5 na PlayStation 4 za dveřmi
19:57, 24.04.2015

El Presidente se dnes vrací na nechvalně proslulý ostrov Tropico! Bude čelit předlouhému boji se spravedlností a s nabroušenými zuby času. Všude za rohem číhají zrádci, lid má vrtkavé revoluční nálady, vy coby diktátor musíte do vlády dosadit svého bratrance a sem tam se ještě strhne nějaká ta světová válka. Prokažte, že jste pravý El Presidente, a doveďte svou zem zdárně až do 21. století!

A prokázat se budete moci i novým pasem! Limitovaná speciální edice hry Tropico 5 pro PS4 totiž hráčům kromě samotné hry přináší i zajímavé bonusy. Těmi jsou DLC „Bayo del Olfato“ s novým kostýmem a novou mapou, DLC „Big Cheese“ s novou mapou, scénářem, budovou a příslušenstvím, pohlednice a zmiňovaný, zcela oficiální pas ostrova Tropico!

Takže pokud si necháváte narůst plnovous, koupili jste si nové sluneční brýle a rozbuší se vám srdce blahem při pohledu na pár nespravedlivě odsouzených, pak je Tropico 5 přesně pro vás.

Níže se můžete podívat na krásný launch trailer z tropického ráje a my vám slibujeme, že co nevidět vám přineseme naše dojmy a zážitky z Karibiku v naší recenzi.

DALŠÍ

CGwillWin